29 Temmuz 2014 Salı

baobabyagi.org olarak sizin için baobab yağı fiyatı ve baobab yağı satışı hakkında bir yazı hazırladık iyi okumalar.
 
 


Baobab Yağı FiyatıBaobab ağacı dünya üzerinde çok az yetiştiği için oldukça nadide bir yağdır. Baobab meyvesinin tohumlarının soğuk sıkım metoduyla sıkılması ile elde edilen bu yağ genellikle ithal edilir. Baobab yağı başta Madagaskar, Tanzanya, Avustralya gibi afrika ülkelerinde üretilir. Dünyadaki en büyük üretici Madagaskar olup dünya çapında baobab yağı fiyatının belirlenmesinde oldukça etkilidir.Baobab Yağı SatışıBaobab yağı kozmetik amaçlarla satılan bir yağdır. Kozmetik alandaki başarısı ve güzel etkileriyle ABD ve Avrupalı tüketicilerin yoğun tercih ettikleri bir yağdır. Kadınların cilt bakımı ve saç bakımında bu yağa yönelmeleri sonucu tüketimi artmaktadır.

Türkiye'de 15 lira ile 35 lira arasında değişen fiyatlarda tüketiciye sunulan bu yağın bir çok sahtesinin bulunduğunu hatırlatmak isteriz. Orjinal baobab yağı kıymetli ve elde edilmesi zor bir yağdır, temel özelliği hızlı emilmesi ve yağsız bir ışıltı bırakmasıdır.


Baobab Yağı Nereden AlınırOrjinal ve saf baobab yağı satın almak isterseniz Türkiye'de 20 ml 35 lira gibi bir fiyata doakozmetik.com adresinden alabilirsiniz.

Yazımız burada biterken, sizde değerli görüş ve yorumlarınızla yazıya katkıda bulunabilir, yazımızı sosyal medyada paylaşarak daha fazla insana ulaşmasına yardımcı olursanız seviniriz. Değerli vaktinizi ayırıp okduğunuz ve paylaştığınız için teşekkür ederiz.
Sonraki
Bu eklenen en yeni yazı
Önceki
Önceki Kayıt

0 yorum:

Yorum Gönder