29 Temmuz 2014 Salı

baobabyagi.org olarak size bu yazımızda baobab yağı kullananlar ile ilgili bilgi vereceğiz, iyi okumalar.


Baobab Yağı Nedir


Baobab yağı kullananların sayısı her geçen gün artıyor. Bunu fırsat bilen fırsatçılar, insanları kandırabilecekleri yeni bir ürüne kavuşmanın heyecanıyla, baobab yağı adı altına ne idüğü belirsiz yağlar satmaya başladılar. Senelerdir en baz yağ olan badem yağının bile safını satmak yerine likit parafin, pamuk ve ayçiçek yağı satarak kar elde eden bazı firmalar, şaşmaz bir hızda hayatlarında yeni duydukları bu ağacın yağını satmaya başladılar.

Ticaret yapmanın tek amacı kar olmamalı, hele sahte ürün satmak, satandan alarak bunu insanlara satmaya çalışmak akıllı tacirin işi hiç olmamalı. Ama maalesef ki ülkemizde ticaretin bu şekilde işlediğini düşünen bir takım insanlar senelerdir benzer bir ticaret anlayışıyla iş yapmakta ve bu insanların ne yaptığını bilerek buna ortak olan satış noktaları, hem kendi prestijlerini hem de ticari güveni zedelemektedirler.

İnsana faydadan ziyade, kendi çıkarlarını düşünen bu sahte ticari anlayışları, dillerinden düşürmedikleri allahın kelamlarını hayatlarına uygulamaya, sahtekarlıktan vazgeçmeye çağırıyoruz. Baobab yağı satanlar şunu bilsinler ki yalan söylemek, sahte mal satmak, ticarete hile karıştırmak haramların en büyüğüdür. Baobab yağı diye likit parafin doldurmanın, bile bile sırf üç kuruş kar için bunun satışına ortak olmak, baobab yağı kullanacak insanlara yalan yanlış bilgiler aksettirmek, kısa vadede kar ettirebilir. Ama uzun vadede yağın özelliklerini öğrenecek, baobab yağının faydası gören insanların gözünde dolduranların marka değerini kaybetmesi, satanların müşteri kaybetmesinden öte bir kar sağlamaz. Hiç kimse daha sonra dükkanım müşteri kaybediyor, markamın ürünleri satılmıyor diye hayıflanmasın.


Baobab Yağı KullananlarBaobab yağı kullananlar bilmelidirler ki, bu yağın en nemli özelliği hızlı emilmesidir. Baobab yağı satın almak isteyenlerden ricamız, yağı test etmek istesinler. test ettirmeyen yerlerden satın almasınlar.

Baobab yağı düzenli kullanım sonucu fayda sağlayacak bir yağdır. Eğer sahte ürünler kullanırsanız cildinizde fayda yerine zararlar görürsünüz.

Baobab yağı kullananlar, bilirler ki, baobab yağı uzun süren bir nemlilik bırakır, baobab yağı kullanımı sonucu ciltte bir ışıltı ve parlama oluşur, ama bu parlama asla yağlı bir görünümde değildir.

Baobab yağı satın almadan önce, test etmeyi unutmayınız, çünkü orjinal baobab yağı kullananların memnuniyeti ortadadır ve baobab yağı kullananlar bu memnuniyetlerini, anlatırlar. Baobab yağı gibi özel yağları satın almadan önce satan markalarla iletişime geçmek ve onlardan yağın sertifika ve analiz değerlerini istemenizi öneririz.

Baobab yağı kullananlar ile ilgili yazımız burada bitiyor, siz de değerli görüş soru ve önerilerinizi bizlere iletebilir, yazımızı daha fazla insana ulaşması için sosyal medyada paylaşabilirsiniz. Değerli vaktinizi ayırıp okuduğunuz ve paylaştığınız için teşekkürler.

0 yorum:

Yorum Gönder